Kariera

To, co wyróżnia Krawarkon jako firmę telekomunikacyjną, to elastyczne podejście do klienta, bezpośredni kontakt z pracownikami, pomagamy znaleźć klientom najbardziej optymalne dla nich rozwiązania.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Jesteś zadowolony, gdy możesz samodzielnie planować swoją pracę, a uzyskany wynik zależy od Ciebie? Czy możesz o sobie powiedzieć, że jesteś urodzonym sprzedawcą?  Uważasz, że sprawdzisz się w grupie energicznych ludzi, którzy angażują się w swoją pracę? Jeśli tak, to pasujesz do naszego zespołu!

Czekamy na aplikacje od kandydatów na stanowisko Doradca ds. sprzedaży

Zadania

•    bezpośrednie, aktywne pozyskiwanie nowych klientów (poszukujemy osób, które będą gotowe do aktywnego pozyskiwania Klientów)
•    budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami (telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)
•    bieżąca obsługa obecnych klientów firmy
•    sprzedaż produktów i usług firmy
•    opieka nad Klientem i stałe doradztwo w zakresie oferty firmy
•    przygotowywanie ofert handlowych
•    prowadzenie dokumentacji służbowej i raportowanie
•    przygotowywanie produktów do sprzedaży (materiały marketingowe, kalkulacje)
•    ciągłe zapoznawanie się z sytuacją rynkową z uwzględnieniem działań konkurencji

Kogo szukamy?

•    doświadczonych w sprzedaży B2B (umiejętność i gotowość do aktywnego pozyskiwania Klienta: telefonicznie, mailowo, bezpośrednio)
•    z silnym ukierunkowaniem na osiągnięcie stawianych celów
•    nastawionych na budowanie pozytywnych relacji z Klientem
•    zaangażowanych, kreatywnych
•    posiadających umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów
•    pracowitych, odpowiedzialnych, inteligentnych i komunikatywnych
•    umiejących pracować w zespole i myślących samodzielnie
•    z umiejętnością pracy pod presją czasu
•    dobrze radzących sobie z komputerem (Word, Excel, Outlook)
•    doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

•    zatrudnienie w stabilnej i przyjaznej firmie
•    pełną wyzwań pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej
•    przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
•    przygotowanie do pracy
•    atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

W temacie wiadomości prosimy dopisać "Doradca ds. sprzedaży".
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez P.P.U.H. Krawarkon Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."